483 - 1

29. července 2011 v 22:23 | Rose Princesse |  room 483
Název: 483
Autor: Rose Princesse
Kapitola: první


''Je mi to jasný Bille.'' ušklíbnu se na svého bratra. ''Hele! Já nic neřekl!'' ohradil se se smíchem Bill. ''Né, vůbec.'' rozchechtali jsme se. ''Nene. mimochodem, co bylo včera?'' zasunul šuplík, ve kterém se už dobu přehraboval a stejně tam nic nehledal a dá si jedu ruku v bok. ''Coby?'' Řeknu volně a pohodím rukama. ''Jo tak nic, jo? Hm... To mi nenakecáš!'' sednul si do křesla. ''No tak dobře. Byla dobrá..'' mlčím. ''Dobrá?'' podivil se. ''Jo. Za nic moc nestála.'' natáhl jsem se na postel.


''Co řikáš, nepůjdeme se projít?'' zeptám se Billa. ''No, jasně.'' mile se usměje. ''Ok.''
Vyšli jsme před hotel a viděli jsme Davida s nějakou holkou. Usmívali se na sebe a vypadalo to, že se k sobě mají. ''Kdo to je?'' zeptá se Bill. jen pokrčím rameny. '' Nemám tušení.'' Podle mě, je o něco mladší než David. Řekl bych, že je kolem našeho věku. Když odejde Bill kráčí k Davidovi. ''Kdo to byl?'' hned vyzvídá zvědavec jeden. No, ale já sem taky zvědavej tak přidám do kroku. ''Kdo? No, Tome, to nebude nic pro tebe. Tvrdej oříšek. Kterej se jen tak snadno nerozlouskne. Je to dcera jednoho mýho známýho.'' ''Aha. A jak se jmenuje a kde bydlí?'' zajímal se Bill. ''Nejlepší bude když se zeptáš rovnou jí. 483.'' poplácá oba po ramenou. ''A doprkýnka.'' ušklíbne se Bill.

''A heleme se, kdopak to tu je.'' usměju se na dívku, která před pár minutami stála s Davidem venku. Vrhne mi podled. Milý pohled. ''Hele Clarie, jdeš teda nebo ne?'' objevil se za ní kluk. Asi její kluk. ''Ne, rozhodla jsem se, že zůstanu tady, ale pozdravuj Erika.'' řekne mu ani by ze mě spustila oči. ''Dobře.'' usměje se a odejde. No, její kluk to asi nebude, to by jí přemlouval. I Bill toho názoru dospěl.

Odešel jsem na pokoj. Po pár minutách se ozve klepání. ''Můžeš Bille.'' oznámím svému bratrovi. ''Jak smě poznal?'' nějakej zvědavej. ''Podle toho jak klepeš.'' Jen se na mě ušklíbl. Opět se nastěhoval do křesla. Asi mu bylo pohodlný.

Do pokoje přijdou Gerog s Gustavem. ''Hele ten David se nám nějak rozjel.'' oznámi Gustav. ''Ale copak?'' já i Bill ho zahrnujeme zajímavými i zvědavými výrazy. ''No teď, když jsme si sem razili cestu, tak flirtoval s nějakou blonckou. Ale fakt pěknou.'' řekne za Georga Gustav. ''Myslíš Clarie?'' Dám si ruce za hlavu. ''Tu už známe. Je to prej dcera nějakýho jeho známýho.'' dodá za mě Bill. ''Hm..'' ozve se od obou.

''Pánové?'' objeví se ve dveřích David. Všichni k němu zvedneme pohled. Všimneme si, že za ním stojí ta hezká bloncka, Clarie. ''Chci jen oznámit, že zítra v deset,'' chtěl dopovědět ale Clarie ho přerušila. ''V jedenáct.'' ''Oh, ano. Díky. V jedenáct se sejdeme u mě v pokoji, ano?'' Všichni mu na souhlas kývneme. Když se dveře zavřou, spustíme žhavou debatu. ''Co má s tím společného Claire?'' zeptá se Bill. ''Tak to netuším.'' já i Georg se na tomhle shodneme. ''Třeba bude do týmu.'' přemýšlel Gustav.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.