Are you listening to me ? FOUR

29. července 2011 v 16:32 | Rose Princesse |  Are you listening to me

Tak jsme se teda posadili do Útulku, jak jsem tomu začala pod vlivem podnapilosti říkat. Usadili jsme se a připili si. ''A na co si připijeme?'' zeptal se těsně před tím Tom. ''Hm... Na nás?'' vyjelo ze mě. Chvíli sem musela čučet na ten jeho výraz, zarazil se. ''Tak dobře.'' Taky jsme si tedy přiťukli. ''Chtěl bychTi něco říct.'' řekl chvilku po tom co se napil. ''Jo?'' přikrčila jsem trochu hlavu. Samozřejmě sem se nezapoměla usmívat. ''Víš,... hned jak jsem tě uviděl, zamiloval jsem se do tebe. Tak čekala sem to, ale byla sem z toho natuty odrovnaná, když to dovopravdy řekl. Chvíli jsem se mu dívala do těch jeho nádherných čokoládových očí. Nadechla jsem se a řekla mu pravdu. Nevím, co to do mě vjelo. ''No, tak na tom se asi shodneme.'' usmála jsem se. Začal se pomalu ale zřetelně přibližovat. Chyběl už ani necelý centimetr a pak se to najednou stalo. Políbili jsme se. Jeho rty ... chutnaly tak krásně. Áaach. ..

TOM
Líbala nádherně. Má krásné rty, přímo k sežrání. Políbili jsme se znovu, a potom zase ...

SIMM

''Tak počkej chvilku, jo? Půjdu se podívat za tou Mischou.'' usměju se na Maxe. Kde sakra je? Kam zase zalezla? Ovšem když ji najdu moc mě to nepotěší. Nevěřícně kroutím hlavou, jak může? Neměla snad o něm názor? Neřikala ať dělá cokoliv, prostě s ním nebude? Ne? Bože. Kde je Bill? Začala jsem ho hledat. Bylo něco po půlnoci.
''Bille, víš kde máš bratříčka?'' schválně se ho zeptám. Jen zakroutí hlavou. ''Ani ne. Ale určitě se cucmá s nějakou dě..'' trochu pootevřu pusu a dávám mu jasně najevo aby to neříkal. ''.. s nějakou holkou.'' opravil se. ''A víš která?'' založím si ruce na prsou. Opět zakroutí hlavou. A pak najedou jeho zrak zaměří k jeho bratrovi a Mische. ''Mischa?!'' potichu vykřikne. Jen přikývnu. ''Musíme s tím něco udělat.'' tak na tomhle se oba shodneme. Jdeme to probrat u baru.

BILL

Asi čtvrt hodiny probíráme co s tim uděláme. No to snad .. ! Začnu nadávat když uvidím vzadu, kde ještě před pár minutami byl Tom s Mischou. '' Fajn, takže zatímco mi tady popíjíme a řešíme, oni se vypařili!'' oznámím ji v klidu. Málem na mě vyprskne pití. ''COŽE?!''

TOM

''Půjdeš ke mě domů?'' mile se zeptám. Chvíli přemýšlí ale pak na souhlas přikývne. ''Jo.'' mile se usměje. Sice už pod vlivem alkoholu. Zujeme se a přejdeme ke mně do pokoje, radši zamknu kdyby přišel Bill.
Hned co zamknu, ucítím Mischin dech na krku. ''Tak tohle bys ráda, jo?'' otočím se na ni. Chytnu ji za pas a políbím ji. ''Miluju tě.'' šeptnu ale to už ji pomalu pokládám na postel. Chvílema mi její hubenou ručkou jemně sjíždí po krku. Příjemné, sice to občas lechtá, ale nedávám to najevo. Pomalu se začneme vysvlékat. Má tak nádherné tělo! Ona je jen ve spodním prádle a já jen v boxerkách. Políbím ji několikrát na pupík a pak níž a níž. Byla tak sladká a roztomilá.

MISCHA

Když už jsme byli úplně nazí došlo na to nejlepší. Milovala jsem ty jeho dotyky. Byly tak příjemné. Najednou ucítím zvláštní pocit. Ale nádherný pocit. Bylo to to nejkrásnější vniknutí, co jsem zažila.
Pak ještě následovala doba mazlení. Ách ...

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.