Are you listening to me ? ONE

27. července 2011 v 22:07 | Rose Princesse |  Are you listening to me

BILL

Hm, stěhovácký auto. Kdo to tak asi může bejt?
''Hm... Zřejmě se přištěhovali nějaký schátralí důchodci, do tohohle krásnýho baráku, co?'' prohodí Tom, když vejde ke mě do pokoje a opře se o futra dveří. Ruce má v kapsách u riflí. ''No, pleteš se, můj milý bratříčku.'' mezi ukazováček a prostředníček naberu záclonku a trochu ji odhrnu, abych měl výhled. ''Já?'' dá si ruce v bok. Přikývnu a otočím se zpět směr okno. ''Ano, ano. Protože se tam nastěhovala tak krásná bloncka!'' třeknu rychleji. ''Kecáš?'' popojde k oknu a ihned jak ji uvidí, jde si upravit košili. ''Ale, ale, copak? Jdeš za ní?'' vstanu ze židle a dám si ruce v bok. ''No pro tebe se asi neupravuju, ne?'' doupraví si poslední detail a už už se vydává ke dveřím. ''Hele, nechceš ji ještě chvíli nechat?'' ale to už Tom zmizel ve dveřích.

MISCHA

''Tak jsem teda zvědavá, jak to tady přežiju.'' ušklíbnu se nad touhle větou. ''No, nevim, když máš naproti ty rozmazlení dvojčata.'' podotkne Simm a letmě bradou ukáže na vilu před sebe. Ruce má zastrčený v kapsách u džínů a pozoruje přes okno, co se tam děje. ''Jéé. To to sem si to teda fakt vybrala.'' odfrkla jsem si. ''Ááááá! Bacha!!'' Simm rychle vytáhne ruce z kapes a jednou mě chytí za zápěstí. ''Co blázníš?'' vyjeveně se na ni dívám. ''Doporučuju Ti se schovat, protože si sem razí cestu Tomíček.'' slovo Tomíček řekne hořko - sladce. Jen protočím oči. Co ten může chtít?

TOM

Hm, dům si nevybrala špatnej, ale můj vkus to neni. Zazvoním. Chvíli čekám a pak ze dveří vyleze velmi hubená postava, delší blonďaté vlasy sepnuté dozadu v culíku. Né moc ochotně vyleze k brance. Furt se tak nějak šklebí. ''Ahoj. Já jsem Tom, bydlím hned naproti.'' tak uvidíme co z ní vyleze. Na pochopení zakejve hlavou. Ale stále mlčí. ''Já.. já jsem Mischa.'' řekne tak nějak neutrálně. ''Kdyby jsi chtěla, můžu tě tady po městě provést.'' nabídnu se mile.

MISCHA

Chvíli mlčím, ale pak mu dost jasně řeknu že to fakt nepotřebuju. ''To je sice milý, ale nepotřebuju to. Já to tady znám. Bydlela jsem asic kilometr, dva odtud.'' už už chci zavřít branku ale stále neodchází. ''Potřebuješ ještě něco?'' zeptám se už trochu nezdvořile. ''Nechceš si alespoň zajít na zmrzku?'' dá si ruce do kapes. ''Ani ne. Měj se.'' zabírám branku a odcházím domů. Udělá to samé.

''Blbeček jeden.'' zamumlám když přijdu domů. ''Souhlasim. Ten udělá všechno jen aby Tě dostal do postele!'' založí si Simm ruce na prsou. Jen přikývnu.

TOM

''Je to mrcha. Ale pořádně sexy mrška!'' uznám, když přijdu domů. ''Dostat ji, bude těžký, co?'' vynoří se z kuchyně Bill. Jen přikývnu a jdu do svého pokoje. Jak vidím, je zrovna se svou kamarádkou venku. Však počkej, já Tě dostanu, ty tajemná Krásko! ''Víš, aspoň jak se menuje?'' sedne si ke mě na postel Bill. Přikývnu. ''Mischa.''


ROSE PRINCESSE
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.