Are you listening to me ? TWO

28. července 2011 v 2:52 | Rose Princesse |  Are you listening to me


MISCHA

Další mochmurné ráno. Občasné mrholení. už mi to leze krkem. Netoužím sice po nějakém pařáku, ale sluníčko by mohlo aspoň trochu vylízt. ''Áá, doprčic! Co je to za rámus?'' málem mi to rve ušní bubínky. Á, moji milí sousedi, se ukázali. Čumim na ně ještě z postele. No doprkýnka, co zas otravuje. Ale počkat, to je ten druhej. S mim couráním a občasným škemráním se dopravim do koupelny, obleču se a du mu otevřít.
Nevim proč, ale začínám se ksichtit, ale,ale. ''Ahoj.'' pozdravím ho mile, tedy snažím se. uvidíme, jestli bude tak nafoukaný jako jeho bráška. ''Ahoj.'' opáčí mi. Dojdu k brance a trochu ji pootevřu. ''Jsem Bill. Abys věděla, nejsem jako brácha,'' jako by mi četl myšlenky. Trochu jsem přimouřila oči. '' Víš, je to strašnej vůl, kterej tě chce dostat jen do postele.'' řekne asi přátelsky. ''Já vím.'' přikývnu. ''Ty víš?'' čumí na mě jako na blbce. ''Já vím.'' ještě jednou mu to zopakuju. ''Mám ho přečtenýho do posledního detailu.'' mile jsem se na něj usmála.

Asi ještě čtvrt hodiny sme tam kecali, pak už prej radši šel, aby tam náš Tomíček něco neprovedl. Třeba nepukl žárlivostí, že se s Billem bavim, a s nim ne. Smůla, Tománku. Nevim proč, ale začínala na mě lézt zase ta povaha ďáblice. Bill byl celkem milý. Nebylo by od věci, si s ním něco začít ...

Dovybaluju poslední krabici. Celá je divná. Co je ta krabička? Vytáhnu krabičku a otevřu ji. Nejdřív mě zasvětí zelené světlo, až skoro oslepnu - v mém případě nepatrné ... No jo. Jasně! To je to tajemství co mi říkali rodiče před lety. Musím zavolat Simm.

''Jo, jasně. Hned jsem tam.'' řekla mile do telefonu Simm.

''Tak povídej. Cos' našla?'' řekne trochu udýchaně. Ukážu jí amulet. ''Tý vado, nekecej že je to ten am..'' nedořekne se samou překvapeností. Myslela si že tohle už dávno, dávno, dávno někde ... Doví kde... ''Nasaď si ho,'' pobídne mě. Chvíli uvažuju, ale přece jenom si ho nasadím. Nejdřív, jako předtím, celou místnost ozáří zelenou barvou amulet. Se Simm jen žasneme. Na pár vteřin zavřu oči, abych si ověřila že se mi to nezdá. Jenže když víčka zavřu, něco vidím. Vidím diskotéku, jo jasně, jsme se Simm na párty. Ale potom.. vídím Toma a mě ... a jsme u něho .... V tu chvíli už mám černo před očima. hned je zase otevřu. Zhluboka se nadechu a přemejšlim na tím. '' Fajné. Takže dokážu vidět budoucnost...'' doumala jsem na tím. ''Ty vole, to je něco. Co si viděla?'' dá si ruce v bok Simm. ''Takže za prvé, nejsem vůl, za druhé, viděla jsem něco, co jsem vidět neměla. Nejdřív párty, pak já a Tom, zřejmě u něho doma...'' řeknu pomalu. ''Páni, ale víš, že dneska na tu párty fakt deme? Třeba s tím ještě něco uděláš... ?'' snaží se o úsměv Simm. S obavami se na ni ohlédnu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lucik Lucik | Web | 29. července 2011 v 0:47 | Reagovat

Moc pekny blog i dess :-)

2 Bea Bea | Web | 29. července 2011 v 13:04 | Reagovat

Začíná to být hodně zajímavý... :-) Jsem zvědavá jak tohle všechno dopadne...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.