Are you listening to me ? - úvod

27. července 2011 v 21:36 | Rose Princesse |  Are you listening to me

Sen? Když už, tak ten nejnádhernější.


Miluješ nebo nenávidíš?
Závidíš nebo přeháníš?
Můžeš všechno. Každý má na něco právo.
Na vše. Miluj svého člověka, nebo ho napak nenáviď. Neodsuzuj mladého člověka, neodsuzuj ho jen proto, že Ti neposlouží, nepochopí Tě, nebo nenávidí Tě.
Né vždy, se splní něco, co si někdo moc přeje.
Nikdy, nikdy pravdu neříkáš. Jsi vůbec člověk? Ano? Alespoň někdo si to nemyslí. Měl by si se nad sebou zamyslet.Nejlepší kamarádka Mischy. Je jí dvacet let. Pro své milované osoby udělala všechno. Podstoupila by jakékoliv riziko. Je to upřímná, milá osoba.
Občas se nepohodne, ale i tak ji mají lidé rádi. Má přímo úžasnou duši, když může, ráda pomůže. Ona jediná zná Mischu do poslední tečky.Je tvrdohlavá, citlivá, občas bezohledná, přísná a ráda jedná na vlastní pěst, ale nikdy se nevzdává. Je jí devatenáct let. Ráda se pro lidi obětuje, ale když nemá náladu, nikdo ji nesmí chodit na oči. Aspoň ona si to nepřeje. Ale pořád je tajemná. Někdo se dokonce domnívá že je čarodějka, jen proto jak se chová. Když byla malá, dostala od rodičů amulet, které jí dal opravdu velkou moc. Amulet patří jen ji, a je na ni, kdy si ho připne na krk. Když opravdu nemá náladu, je ukrutně zlá a přísná a často někomu něco přikazuje. Oslovení raději provedou, než aby se dostali do nemilého sporu s Mischou.

Ale co když je Mischa opravdu čarodějka? Co když se to dozví, né zrovna slušně vychovaná dvojčata, která si žijou v rádoby velkém luxusu? Obě dívky dobře vědí, že když se dvojčata něco dozvědí, jsou v háji. Je to rodinné tajemství a ten kdo tento amulet dostane, patří jen určitému člověku. Posluhuje jedině jemu, a nikomu jinému. Ovšem když amulet někdo ukradne, Mischa ztrácí veškerou moc.


Je z dvojčat ten rozumný. Občas se mu nelíbí, jak s lidmy jedná jeho bratr. Je velmi citlivý, ale dokáže se pořádně naštvat.
Je mu jedna-dvacet let. Tajně se mu líbí Mischa, on ví, že je v ní něco tajemného. Rád by to odhalil, jenže kdyby se o tom dozvěděl jeho bratr Tom, byla by Mischa ve velkém nebezpečí.
Bill však neví, že jeho bratr Tom, chystá to samé. Ale když to nepůjde po dobrém, musí to jít po zlém.

NÁŘEK TVOU BOLEST NEZHOJÍ, POUZE PROZRADÍ.

- Zřejmě motto, kterým se Tom řídí.Je mu jedna - dvacet let. Je náročnější osobnosti a nejradši má, když kolem něj někdo posluhuje. Nejlépe ale jemu.
Když se tohle rozmazlené ''dítko'' dozví, že je ve městě nová Mischa, hned jde okoumat situaci. Má ale smůlu na Mischinu moc, která ho hned prokoukne.
Už při prvním pohledu se mu zdá sexy a témeř neodolatelná. Za každou cenu ji chce dostat do postele.Podaří se mu to? Podlehne Mischa jeho kouzlu? Nebo bude muset být použito násilí?


 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.