Smile 1

26. července 2011 v 20:56 | Rose Princesse
Je to prostě divné, když přijdete do třídy a tam noví spolužáci. Ale né ledajací, slavní spolužáci. Alisha už asistovala novým spolužákům procházkou školy. Ve třídě moc zvědavců nebylo, někdo měl kroužky, jiní zase chrápali doma. Stejně Tak Tara, po včerejším tanečním závodě, byla strašně utahaná.

''A jak to tady tedy vlastně je?'' vyzvídal jeden z nových spolužáků, které měl černé rasta copánky. ''Jak? No, je to volná škola. Nebo ne jako úplně volná jako volná, ale není tady tak přísný program jako v normální škole.'' usmála se Alisha. ''Tak je asi nová, že?'' zajímal se zase pro zajímavost ten druhý. ''Nóó, ani ... vlastně vcelku jo.. Čtyři nebo pět let.'' odpověděla mi mile s úsměvem. Alisha se podívala na mobil, který ukazoval 9:47. Dělala si sice trochu starosti s Tarou, že už tak dlouho nejde, ale byla zase ráda, že je tady s dvouma slavnými kluky, kteří mají kapelu jménem Tokio Hotel.

Tom

Ve dveřích se objevila dívka, ale ne ledajaká. Byla to kočka! Hubená, vytvarovaná postava, trochu i svaly, jak je vidět. Zřemě ráda sportuje. Delší tmavé vlasy s lehkým světlým přelivem, které byly do pasu a volně rozpuštěné. Zrovna na sobě měla modré tílko od Adidas, černé šortky a botasky. Miluju tu její vytvarovanou postavu. ''Brácha!'' dloubne mě do žeber Bill. ''Coje?'' trochu mě mrzí že musim opustit zrak od tý roštenky. ''Seš tu?'' uchechtne se. ''No, jen sem se vznášel v sedmim nebi.'' široce a šibalsky jsem se na bratra usmál. Oba dva - Bill s Alishou nahodili nechápavej výraz. Nejdřív se podívali na sebe, pak na mě. Myslím, že Alisha už pochopila o koho jde. A na pohopení pokývala hlavou. Bill už hned taky veděl o koho jde.

Bill

''Kdo je to?'' letmě jsem bradou ukázal na dívku, která si právě pokládala tašku na stůl. A že byla opravdu pěkná. Jenže vím, že se libí Tomovi, takže nemám šanci. ''Myslíš Taru?'' usmála se a letmě na ni ukazováčkem ukázala. Tara je nevnímala, už nebyla na svém místě, ale u tabule spolu s Adamem a Chrisem. Přikývl jsem. ''No, tak. Jmenuje se Tara. Její vášní je tanec..'' nedokončila, protože ji můj milý bratr vyrušil. ''Tak proto má taky krásně vytvarovanou postavu.'' a shlédnul ji k zadku. ''Prase.'' dloubl jsem ho opět do žeber. ''No co.. Jé, promiň, pokračuj.'' šibalsky se na Alishu usmál. Úsměv mu oplatila. ''Je to má nejlepší kámoška, je milá, občas nezdvořilá, upřímná a to někdy až dost, taky je svérázná a tvrdohlavá. Co si vezme do hlavy, to udělá, tak bacha na ni!'' ušklíbla se vážně Alisha.

Tara

''Tak to jsou ti nový, jo?'' otočila jsem se čelem k Alishe a těm klukům. ''No jo. Už to tak bude. Ali se k nim nějak má.'' usmál se Adam. ''Jo, byla první, kdo se jich 'ujal'. No to víš.. '' strčil si ruce do kapes Chris. ''Jak je zbožňuje.'' dopnila jsem za Chrise. Oba dva jen se smíchem přikývli. Do třídy se přiřítil Dan. Třídní idol. Ale dneska byl jakš takš v poho.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bea Bea | Web | 26. července 2011 v 22:33 | Reagovat

Vypadá to zajímavě, určitě nevynechám jedinej díl... :-)

2 Dinky Dinky | Web | 5. srpna 2011 v 18:57 | Reagovat

Začína to fakt zaujímavo! Som zvedavá na pokračovanie. (:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.