Are you listening to me ? FIVE

3. srpna 2011 v 12:03 | Rose Princesse |  Are you listening to me


,,Tome?'' šeptla jsem. Neodpověděl. Spal. Byl tak sladký. Mlaskl si a převalil se na druhý bok. Fajn, je čas abych odešla. Rychle a potichu jsem na sebe navlékla spodní prádlo a potom triko a džíny. Tiše jsem otevřela dveře, které přes večer zůstaly odemčené. Bylo půl čtvrté ráno, takže na ulici ani noha, no možná, jenom nějaké děti.

Došla jsem domů, tam jsem se okoupala a převlékla do pyžama. Pak honem do posele. Čtyři ráno, moc se nevyspim. Zachumlala jsem se pod peřinu. A ne usnout. Pořád jsem musela myslet na Toma. Miluju ho nebo ne? Tak tohle je otázka na kterou si nedokážu odpovědět. Ale třeba je jiný, než se zdá, ne? Tak tohle bude těžký.

Usnula jsem zdá se v obýváku. Ale televize je vypnutá. Nebudu to řešit. Podívám se na mobil. Je devět ráno. Půjdu se trochu projít po městě.

Oblékla jsem se do šedých kraťasů a zeleného tílka, k tomu jsem zvolila šedé connversky. Vzala jsem si peněženku a mobil. Vlasy jsem si sepla do drdolu. Nebo jestli se dá říkat tomu, co jsem si s těmi vlasy provedla.

Město bylo ještě mírně rozespalé. Šla jsem pomalu, nikam jsem nespěchala. Obchody byly ještě zavřené, jediná kavárna v téhle ulici už byla otevřená stejně jako obchod s informacemi. Vešla jsem do kavárny která nesla název Pink. Světle růžové písmo se pomalu animovalo za sebou. Kavárna byla menší, vzato útulnější. Usedla jsem si ke stolu pro dva a pozorovala z velkého okna ulici. Pomalu se už začaly otevírat obchody, třeba naproti kavárně bylo hodinářství nebo trafika.

''Budete si přát?'' přišla ke mě malá drobná tmavovláska s milým úsměvem na tváři. ''Jedno latté prosím.'' usmála jsem se. ''Dobře, hned to bude.'' zapsala si a odešla. Nudila jsem se. Pozorovala jsem ulici. Nudnou ulici.

Napila jsem se z hrnku, kterého jsem tpřed pár minutami dostala. Najednou se mi rozsvítí mobil. Přišla SMSka. Podívám se kdo mi píše. Simm? Ne, je to od neznámé číslo. Otevřu ji a pustím se do čtení.

''Ta dnešní noc byl úžasná. Chtěl bych s tebou mluvit, šlo by to ve tři v parku?'
T.''

''Fajn, budu tam.'' odepsala jsem mu. A vůbec, kde vzal moje číslo?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.