Are you listening to me ? SIX

4. srpna 2011 v 16:10 | Rose Princesse |  Are you listening to me

Dopiju kafe, zaplatím a jdu domů. Cestou se podívám na zlaté hodinky, které mi zdobí ruku. Půl jedenácté. Času je fůra.

Zašla jsem se ještě podívat do pár obchodů. Nakonec jsem si koupila letní šaty,hnědé sandálky a sluneční brýle. Ty fakt nemám. Nebo mám, ale rozbité.

Když jsem došla domů, bylo třičtvrtě na dvanáct. Šla jsem na zahradu si trochu zarelaxovat.

Tam jsem pobyla asi hodinku. Zívnu, jsem dneska nějaká ospala. Bodeť by ne, když jsem celou noc myslela na Toma. Co mi tak asi může chtít, hned jsem si vzpoměla na dnešní esemesku.


Obékla jsem si ty nové letší šaty a sandálky, co jsem si dneska koupila. Aspoň se hned využijou. Venku bylo alespoň 30 °. Brýle jsem si dala do vlasů. Ještě jsem si vzala malou hnědou kabelku a do ní dala mobil spolu s peněženkou.

Když jsem přišla do parku, už tam seděl. ''Tak jsem tu.'' Usmála jsem se na něj. ''Ahoj.'' Obejme mě a políbí. Že já se vždycky nechám. Byl to jenom krátký polibek ale stejně tak krásně sladký jako on.

''Tak co potřebuješ?'' Zeptám se, když se posadíme na lavičku. Nejdřív se dívá jinam, ale poté mi věnuje pohled.

''Víš, už dlouho ti chci něco říct,'' Sladce se usměje. Pobídnu ho aby pokračoval. ''Miluju tě.'' Opět mě políbí. ''Já tebe taky.'' Ještě chvilku se líbáme, ale pak přestane. Asi chce něco říct. ''Za tohle mě asi zabiješ, ale já to říct prostě musím. Ty..'' Uchechtne se. ''Co já?'' zvednu obočí. ''Když jsem měl jednou namířeno k tobě, slyšel jsem tě zpívat. Ale bylo to nádherný. Neješ zpěvačka?'' Mile se uculí. ''Ty seš,'' štouchnu ho jemně do hrudi. ''Ne nejsem, a pro přístě, neposlouchej cizí zpěv, ano Kaulitzi?'' Pořád se směju. ''Slečinko, jsem Tom, ano? A cizí?'' Ušklíbne se. Jen protočím oči. ''Takže Tome,'' jeho jméno hezky zdůrazním. ''Já v tom případě taky nejsem slečnika ale Mischa. Ano?'' Oba se rozesmějeme. Políbne mě a pak se zamíří na můj krk.

''Máš krásnej řetízek. Amulet?'' zeptá se. No potěš, na nic se neptej, prosím. Přikývnu. ''Stejně krásnej jako ty.''
''Ooo, děkuji za kompliment.'' Zasměju se.

Ještě chvíli jsme tam seděli a pak se přesnuli ke mně domů.

Došli jsme ke mě do ložnice. Hned jak jsem zavřela dveře začali jsme se líbat. Bože, já ho tak miluju. Pomalu jsme se navzájem vyslíkávali. Nejdřív já jeho, potom on mě.

Ležela jsem tam jen ve spodním prádle a on jen v boxerkách. Líbal mě po celém těle. Bylo to tak příjemné, ikdyž to občas lechtalo.

Po celém mém těle projela vlna vzrušení. Dotýkal se konečky svých prstů po mích pažích. Když jsme byli oba nazí, mazlili jsme se. Líbali jsme se, a pak jsem uctila mírně ostrou bolest. ''Aach.'' Vzdychla jsem. ''V pořádku?'' zeptal se. Kývla jsem. ''Už ano.''


''Mis?'' cítila jsem jak mě políbil. ''Hm?'' Usmála jsem se, ale oči jsem měla zavřené. ''Ty jedna Šípková Růženko!'' Naklonil se nade mě a začal mě líbat.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.