City 2

15. srpna 2011 v 22:16 | Tazuma Kaulitz
☺ ''Blázníš?''
☺''Víš jaký to bylo utrpení, vystát tady frontu tvých uječených fanynek?''

Další ráno bylo pro Emily, zlé. Asi proto, že měla jít na autogramiádu, přičemž jí praskne hlava. Několikrát zakňučí, ale nakonec se donutí a vstane. Postel ani nestele a jde rovnou do kuchyně. Vyndá si mlíko a müslli vločky, které zaleje polotučným mlíkem.

U Toma

''Vstávejte vy lenoši,'' vlítne do pokoje David. ''Je ráno a vy máte focení!'' Rozáhne žaluzie.
''Blázníš?'' Vyjede zpod peřiny Bill. ''Okamžitě to zatáhni!'' Pod kterou se opět schoval.
''Ne Bille, žádný takový!'' Odhrne mu peřinu, stejně jako Tomovi. Za půl hodiny, ať jste v hale!'' S těmito odešel.Zpět u Emily
.. z pohledu Emily...
Tak co si vezmu na sebe? Emily přemýšlí a vzpurně vybírá mězi šaty. ''Co tyhle?'' Nahlas přemýšlí a vyndává orandžové kratké šatky. ''Ty by šly'' Rozhodne se nakonec. Šaty pohodí na postel a jde do koupelny. Cestou se ještě podívá na hodiny, které ukazovaly 9:54. ''V půl jedenácté tam mám být.''

Když byl čas, sešla jsem dolů do haly, a potkalo mě tam zrovna nemilé překvapení. Všichni čtyři členové z Tokio Hotel. Plus jejich manažer.

''Nazdárek Emily,'' Mávne na mě David, jejich manažer. Na oplátku mu také mávnu. Pak už je jen slyšet klapot podpatků. Nasednu do auta a hurá na autogramiádu, anebo bombagradiádu, jak jí říká Theress, má nejlepší kamarádka.

''Emily, Emily!!'' Piští fanoušci. Usednu za stolek a podepisuju až mi ruce ani nestačí. Ovšem co spozoruju, je to, že jako poslední ke mě přijde vyšší kluk. Byl to Tom z Tokio Hotel.

''Ale, ale. Kaulitzi, co ty tady? Jsi snad můj fanoušek?'' Odfrkla jsem si.
''Né, nemusíš mít obavy.. Víš jaký to bylo utrpení, vystát tady frontu tvých uječených fanynek?'' Kroutí hlavou a směje se.
''Ále, nenamlouvej mi, že ty tvý jsou klidný jako beránci..'' pokrčila jsem hlavu trochu napravo.
''Hm,'' Se smíchem se na mě obořil. Vždyť on je vcelku milý.. Není takový drsňák, za jakého se vydává..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.