Paint of Love * 2

4. srpna 2011 v 15:40 | Rose Princesse
Název: Paint of Love
Díl: třetí
Žánr: hetero, komedie, sex


°''Ty? Ty workoholičko?''
°''Kam zmizela Gwen?''
°''Ale, já tam dojdu, bude klid, přinejhorším mu trošku ublížim a pak ti přijde jeho omluvnej list. Nebo jeho parté...''
°''No dyť, nedávno. To už bylo dávno..''


Gabi Espinelo

''Simtě, dej pokoj. Tohle je zdravé.'' předvedla jsem Gwen nadechnutí a vydechnutí.
'' No nepovidej.'' založila si ruce v bok.
''Ale povidám.'' ušklíbnu se na ni.
''Hele víš co? Já, půjdu pomoct Eliz, jo?'' ihned má námitku. Vím, že už ji nepřesvědčím. Stejně by to kazila.
''Padej.'' mávnu rukou a dopustím si malý úšklebek.

A de se pokračovat ve cvičení. V tom mě ale vyruší telefon.
''Ano?'' zvednu mobil. ''Ahoj, Gabi. To jsem já, Melissa.'' ozve se mile. ''No ahoj. Co, stalo se něco?'' starostlivě se zeptám. Její hlas zněl sice mile, ale nikdy nevíte. '' No, jak se to vezme. Za prvé, ředitel dal ve škole prozatím volno, praskla tam nějaká trubka, nebo co. Za druhé, máš tři tejdny dovču.'' ''Trubka, jo? Fíí. Tak jo, díky za vyřízení. Měj se. Ahoj.'' ''Čau.''


''Ale copak?'' ukáže se v obýváku Eliz. ''Mám tři tejdny dovču.'' Řeknu zvesela. Jen překvapěně otevře pusu. ''Ty? Ty workoholičko?'' Ona moc dobře ví, s čim nebo jak na mě. Ta mě má prostě celou přečtenou. Přikývnu. ''Ano, já.''

''Kam zmizela Gwen?'' zeptám se. Eliz se mezitím usídlila na gauči. ''Ee.. Myslím že řikala, že půjde za Peterem.'' Teď se radši uvelebila v leže. ''Hm, tak to bude na dlouho.'' řeknu trochu znuděně. ''Nebo nakrátko.'' Hbitě kývne Eliz hlavou a šahá po ovládání na televizi. ''Na.'' podám jí ho, když vidím, jak na něj z leže pezmocně došahuje. ''Dík.'' usměje se na mě.

''Proč myslíš?'' zeptám se po chvilce ticha. ''No, Petera poslední dobou moc nemusí. Nebo takhle; ona žádný chlapy moc nemusí.'' ušklíbne se při poslední větě. ''A to jí ani nevadí Martin?'' Poklušu ke gauči a sednu si ji k nohám. ''Jóó, tak to nevim. Ale běda jak jo!'' Zahrozí tyty ukazováčkem. ''Haha. Jo mimochodem, Eliz,'' podívám se na ní prosebným pohledem. ''Nó?'' Hned ví, že něco chci. ''Víš, jak Erik,'' Přikývne. ''Vím.'' ''No, tak jestli by si za ním nezašla a nevysvětlila mu to?'' Sedne si. ''Tak mi dej adresu.'' kývne. ''Dyk jsem ti ji nedávno dávala.'' Řeknu neutrálně. ''No dyť, nedávno. To už bylo dávno..'' Ukončí to pokrčení rameny.

Dala jsem ji adresu, hned si tam mířila. Říkala jsem jí, že nemusí hned, ale nedala se odbýt. Její věta zněla takto: ''Ale, já tam dojdu, bude klid, přinejhorším mu trošku ublížim a pak ti přijde jeho omluvnej list. Nebo jeho parté...'' Já se z ní můžu zbláznit. Ikdyž, budu zase mnohem raději, když se zbavím Erika. On nikdy nepochopí že o něj nemám zájem.

Uslyším silné bouchnut dveřmi. Divím se, že ještě nevypadly z futer. ''Co se stalo?'' zeptám se když vidím v kuchyni silně rozčilenou Gwen. ''Ten hajzl Peter!'' odhodí na pult tašku, kterou měla přes rameno. ''To je takovej hajzl!'' Křikne, oči má přimouřené a panuje v ní zlá nálada. ''Tak to už víme.'' řeknu trochu znuděně a klidně. Oknu věnuje nehezký pohled. ''On, von si mě chce přivlastnit! Koupil i dům a že prej nám spolu bude strašně krásně.. a takovýhle ty kecy!'' Je celá rudá z toho všechno křičení. ''Ou, je to prostě idiot. Co bys od něj čekala?'' založím si ruce na prsou a opřu se o futra dveří.

''Kde je vůbec Eliz?'' Zeptá se už klidně. ''Jó, tu hned jen tak nečekej. Šla mi to vyřídit s Erikem. ''Kretén,'' zamumlá si pro sebe Gwen. ''Ty chlapi jsou stejně všichni kreténi.'' Řekne hezky v klidu Gwen. ''Gwen,'' poťukám si na čelo. ''Nezapomínej na Marina.'' Zasměju se. ''Mno, ajo. Vidš to.'' Kroutí hlavou a směje se.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.