You Found me 1

12. srpna 2011 v 17:19 | Tazuma Kaulitz
''Né, tak to nemyslíte, vážně, že ne?'' Kroutí hlavou Alary. ''Zlato, sedni si,'' Alary se posadí. ''Proč by jsme to nemysleli vážně? Bude to přece skvělé.'' Usměje se Martha. ''Ale mami,'' Přidá se Hilary. ''Máš snad dovolenou, ne?'' Namíte otec.

''Hm,'' Odsekne Hilary. ''Kde je vůbec Lea?'' Zeptá se otec Justin. ''Justine, vždyť říkala že hned přijde.'' Oznámí v klidu matka a obrátí pohled na něj. Justin nervózně přešlapuje. ''No, tak si myslím, že je to vyřešené.'' Prohlásí Jakub a už už se má k odchodu. ''Nikam, Jakube.'' Řekne otec aniž by se na něj podíval. ''Tak jsem tu.'' Usměje se Lea. ''Ani sem nechoď..'' Odmlčí se Hilary. Lea nechápavě zakroutí hlavou. ''Hilary,'' Věnuje ji pohled otec. ''Přestaň. Leo, pojede se pod stan.'' Usměje se na ni otec. ''Cože? Kdy?'' Lea vyrušeně kolem sebe mává rukama. ''Pozítří,'' Prohlásí s úsměvem otec. ''A tímto ukončuji debatu. Jasné?'' Projede všechny přísným pohledem. ''Jasné.'' Řeknou všichni. Ikdyž, většina nesouhlasila.

''Ach bože, to bude zase pakárna. Pod stanem, kdo to kčertu vymyslel?'' Zeptá se rozrušeně Hilary, když přijde do pokoje. ''Rodiče, Hilary, naše milovaní rodiče..'' Prohlásí Mandy a lehne si na postel. ''Hm, v tuhle chvíli, milovaný nejsou!'' Založí si ruce na prsou a dívá se z okna. ''Na jak dlouho vůbec jedeme?'' Zeptá se a otočí pohled na Mandy, její starší sestru. Mandy byla nejstarší ze všech sourozenců. ''Na tejden,'' Prohlásí Jakub, když prochází kolem dveří Hilaryného pokoje. ''Cože?!'' Vyskočí ihned z postele Mandy. ''Seš si jistej?'' Zeptá se Hilary. ''Teď mi to ještě řikali. Dvakrát.'' Ukáže prsty číslici.

Lea si psala texty další písničky, která ji teď napadla. Rozdíl byl jen v tom, že ta písnička je veselá.

'' When I see you smile
I know everythings ok
When I Can you laugh
Its someone a brighter day
Gonna do my best
Forget the rest
As long as you're with me
We'll be alright,
It's a beautiful day
Yeah, yeah
It's a beautiful day
Yeah, yeah
It's a beautiful day
Yeah, yeah
Such a beautiful day ''

Když dopsala poslední slova, narovnala se na židli a dívala se z okna. Venku bylo krásně. Jasně, snad si to užijeme, pomyslela si a doufala v to.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.