Leden 2012

wWw

14. ledna 2012 v 18:52 | Emire Sephocle

WWW.LON-AAY.BLOG.CZ


and you know what? I do not give a damn for anything!

12. ledna 2012 v 22:03 | Lon Aay |  zahrádka
já vím, já vím !! poslední dobou mi skoro nic nevycházelo, na nic jsem neměla čas. ani an blog. a když jsem měla, tak jsem zase neměla náladu. byla jsem tady, byla jsem na vašich blogách, jen nekomentovala. tak mě prosím neukamenujte, že mě to nebaví. já vím, byla/jsem hrozná, blog stojí za velký h...kulový. mojí vinou. já nikdy nebyla mezi blogy oblíbená, a co. mám se zbláznit? ne, a když se zblázním, tak se zblázím. stejně tak kašlu na všechny povídky! na všechny! mě už je všechno jedno, všechno. už jsem vám říkala, že se těším na reakce - "už zase všechno mění!" "bože, ona nikdy u ničeho nevydrží!" ap. jenomže jsem to prostě a jen já !

I am a difficult character - I know it.

I am different.

I'm just stupid personality.


Žeby to už na Toma zase lezlo?

8. ledna 2012 v 13:31 | Emire Sephocle |  tom
Žeby zase? :D


LA Dream - Prolog

7. ledna 2012 v 21:45 | Emire Sephocle
I do not like this world. This world. Constantly I missing something.

7. ledna 2012 v 0:43 | Emire Sephocle |  zahrádka
Čau. Další díl waves bude v nedohlednu, protože se mi nějakou záhadou nějaké díly neuložili. (nějaké? dobře, dobře. docela dost...) Teď fakt nemám náladu to dopisovat. Až bude čas, nálada a chuť. Mám v plánu jednu novou (teda není nová, byla o ní už zmínka a pár dílů už by bylo), která by se tu mohla objevit. Uvidíme. Každopádně jsem ráda že je už sobota. Díky bohu za ní a neděli. Jinak bych se z toho vážně zjancla. Ale ňáky prázdniny by taky jako nebyly od věci, no né? No nic, co sem vám chtěla říct, řekla. (tak napsala, no).

eclipse of the brain (at school) :))

4. ledna 2012 v 18:15 | Emire Sephocle |  zahrádka
Ta škola je tak děsná !! :// Já se mám teda hrozně :/ Ráno nejsem ve škole nic schopná :D (jako kdybych něco byla :D. tak, po ránu.. :D) Spát se mi chce... ( ale já vážně nechodím spár pozdě :D) dneska o ájině :D (po škole..) sme měli nějakýho týpka (ani se nám nepředstavil.. hajzl :D) a bylo to POPRVÝ A NAPOSLED!!!! :D Ale vážně jo, byl to úplnej děěěsss :X !! :DD A zejtra eště k doktorovi na kontrolu.. (hold křivý zuby sou svině, a já vůbec nejsem sprostá!! ;).) To zas bude čekárna narvaná (to zas bude čekání.. :D) ale tak nás snad vezme jako vždycky. ... já nesnášim jak mi tou odpornou rukavicí jezdí po zubech... (nejen že to 'vrže", ale je to DIVNÝ :DD) a navíc je ta ordinace pěkně pitomá... oboje dveře sou otevřený a za váma seděj (úplně v pohodě, že jo..) lidi :DDD Já se z toho všeho můžu už úplně PO.... :DDD ;D) Vážně JO, toť byl dnešní zápis . (a byl úplně slušnej, že? ;D;).)

because night is young
the line is out the door
today was a crazy but
tonight the citi's ours
LIVE IT UP
until the morning comes
today was crazy was tonight
the city is ours

é. esička :))

o1.o1.2o12 Worldwide - better with U

1. ledna 2012 v 17:02 | Emire Sephocle |  zahrádka
škola se nezastavitelně blíží a já brzo chcípnu. mučení. zase sedět v tom vězení. v tý kleci opic, která je nejvíc ukecaná. taky nejpočetnější. řeknu vám, ani mi nijak nechyběli. vstávat v 6,oo, pak zase to pitomý dojíždění... do tě pic.. :// ani ta pitomá matika mi nechyběla. hned v úterý jí máme dvě hodiny, já už vážně chcípnu. a to taky píšeme z fyziky. už jsme to mohli mít za sebou, ale čtičtvrtě třídy se neučilo... ach jo.. :// aspoň že jen díky něčemu/komu to budu přežívat :)) věříte v konec světa? :D


Šťastný NEW YEAR 2012 !!

1. ledna 2012 v 0:00 | Emire Sephocle |  zahrádka
Hodně štěstí, zdraví, lásky, dobrej známek, kluků (popřípadně i holek.. :D) a taky to štěstí setkání s Kaulitzema či Hagenem nebo Gusťou,

přeje

Empire Sephocle :)) ♥ WWW.FERRE-ROSE.BLOG.CZ

HAPPY NEW YEAR 2012